Голова студентського самоврядування Острозької академії отримав нагороду від Міністра

05 грудня 2011

Голова Братства спудеїв Національного університету «Острозька академія», віце-президент Національного студентського союзу Віктор Артеменко взяв участь у Всеукраїнському форумі студентського самоврядування «Національна молодіжна політика: суперечності та тенденції розвитку». Захід відбувався із 2 до 4 грудня у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди.

Віктор Артеменко був модератором секції «Фінансування органів студентського самоврядування на основі досвіду українських вищих навчальних закладів». У результаті роботи секції була сформульована резолюція із методичними вказівками для Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, органів студентського самоврядування та вищих навчальних закладів. Окрім цього, голова Братства спудеїв Острозької академії взяв участь у роботі круглого столу на тему: «Національна молодіжна політика: протиріччя та тенденції розвитку».

Під час форуму Віктор Артеменко був нагороджений почесною грамотою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за успіхи у навчанні, активну громадську діяльність та високу організованість у суспільно корисній праці. Відзнаку вручив президент Національного студентського союзу Анатолій Ігнатович за дорученням Міністра освіти Дмитра Табачника.