Студентство Острозької академії долучилося до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

01 грудня 2011

З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 1 грудня студенти спеціальності «Психологія» Національного університету «Острозька академія» поширювали інформаційно-агітаційні буклети та листівки про вірус імунодефіциту людини під гаслом «Тобі варто про це знати!».

Акція пройшла у співпраці із Всеукраїнською благодійною організацією АСЕТ та Обласним благодійним фондом «Молодь за здоровий спосіб життя». Керівником проекту в Острозькій академії виступила заступник декана факультету політико-інформаційного менеджменту з навчально-виховної роботи, кандидат психологічних наук Оксана Квашук.

Матеріали, які поширювала студентська молодь піднімають наріжні питання у сфері ВІЛ-інфікації. Зокрема, висвітлюють проблеми кількості хворих на СНІД в Україні та в світі, шляхи передачі вірусу імунодефіциту, можливості його лікування та захисту від нього.

«Україна займає перше місце в Європі та одне з перших у світі за швидкістю поширення ВІЛ. До того ж, більшість хворих в нашій країні — це молодь. Розвиток епідемії потрібно зупинити. Це завдання мають вирішувати усі, — зазначає Оксана Квашук. — Тому, ми вирішили зробити свій вклад в інформування населення про цю страшну хворобу та зниження темпів росту ВІЛ-інфікованих».