Викладач Острозької академії працювала у Канадському Парламенті

23 листопада 2011

Викладач кафедри англійської мови та літератури Національного університету «Острозька академія» Катерина Сімак впродовж двох місяців працювала в офісі народного депутата Парламенту Канади Вейна Істера (Wayne Easter), з метою дослідження на практиці реалізації демократії в цій країні, механізму підтримки довгострокових та відкритих зовнішніх стосунків між Канадою та іншими державами, функціонування української діаспори в Канаді.

Міжнародне стажування Катерини Сімак відбувалося в рамках Канадсько-української парламентської програми, учасником якої вона була.

За час перебування закордоном Катерина Сімак мала можливість зустрітися з багатьма відомими сенаторами та депутатами, представниками української діаспори в Канаді, відвідати посольства Польщі, Росії, Великобританії та Сполучених Штатів Америки, поспілкуватися із студентами та викладачами провідних університетів Канади — Університет Оттави (University of Ottawa), Університет Карлтон (Carleton University), Меморіальний університет Ньюфаундленда (Memorial University of Newfoundland).

Також, оскільки Катерина Сімак отримала стипендію колишнього канадського сенатора українського походження Пола Юзика, а він є автором Акту про Мультикультуралізм, то під час участі в програмі викладач здійснювала дослідження багатокультурності Канади як виняткової характеристики канадського суспільства. Адже, Канада — це країна, яку збудували емігранти.