Вітання народного депутата України для студентів Острозької академії

17 листопада 2011

Дорогі друзі!

Дозвольте від щирого серця привітати Вас з Днем студента!

Студентські роки назавжди залишаться у Вашій пам’яті як час пізнань і звершень, Ваші знання будуть затребувані, а молодість і талант гарантують прекрасне майбутнє. Бажаю реалізувати творчий потенціал, адже саме Вам належить вирішувати, яким буде життя в нашій країні в майбутньому. Лише об’єднавши наші зусилля, ми зможемо принести стабільність і процвітання Україні. Упевнений, що кожен з Вас займе в суспільстві місце, гідне визнання і пошани!

Зі святом Вас!

З повагою