Підписання угоди з Університетом Вебстер

15 листопада 2011

У стінах Національного університету «Острозька академія» 14 листопада відбулася урочиста зустріч делегації Університету Вебстер з членами Вченої ради Острозької академії з метою підписання угоди про співпрацю.

Вебстерський університет — це вищий навчальний заклад, що був заснований у 1915 році у місті Сент-Луїс, штат Міссурі, Сполучені Штати Америки. Міжнародні кампуси університету відкриті у Відні, Женеві, Таїланді, Шанхаї, Японії та багатьох інших містах по всьому світу.

За словами ректора Ігоря Пасічника, який розпочав зустріч, попередні переговори з членами делегації тривали понад годину. Він зазначив, що співпраця передбачає видання сумісних дипломів, проведення «онлайн-програм», закордонних сесій, викладання іноземних професорів в основному на таких спеціальностях, як психологія, міжнародні відносини, економіка. Також планується відкриття спільної філії у Києві, проте до цих пір проблемним є питання її очільника.

Далі ректор Острозької академії представив делегацію, у складі якої були доктор Грант Чемпен — віце-президент з міжнародних зв’язків, доктор Роберт Спенсер — президент філіалу в Женеві, генеральний директор європейських філіалів та професор, доктор Микола Мегітс. Грант Чемпен наголосив, що має за честь бути у такому величному храмі науки, як Острозька академія.

Завершенням зустрічі стало урочисте підписання меморандуму про співпрацю Університету Вебстер із Національним університетом «Острозька академія».

Підписання угоди з делегацією Університету Вебстер Підписання угоди з делегацією Університету Вебстер Підписання угоди з делегацією Університету Вебстер