Засновник Гельсінської спілки – в Острозькій академії

09 листопада 2011

Студенти Національного університету «Острозька академія» 8 листопада зустрілися із українським правозахисником, публіцистом, релігієзнавцем, членом-засновником Української Гельсінкської групи, директором Інституту релігії і суспільства Львівської Богословської Академії, віце-ректором Українського Католицького Університету Мирославом Мариновичем.

Лектор виголосив перед студентами промову на тему: «Відповідальність за майбутнє». Мирослав Маринович наголошував на важливості «солідарності», «моральності» та «жертовності» у прийнятті рішень. Після цього студенти мали можливість поспілкуватися з гостем у формі «запитання-відповідь».

Окрім, лекції за участю Мирослава Мариновича в Острозькій академії також відбувся круглий стіл на тему: «Релігія в сучасному українському просторі». Викладачі та студенти обговорили із науковцем низку питань щодо ролі релігії та церкви у формуванні громадянського суспільства в Україні.

Засновник Гельсінської спілки – в Острозькій академії Засновник Гельсінської спілки – в Острозькій академії Засновник Гельсінської спілки – в Острозькій академії