Студенти Острозької академії – призери Міжнародної конференції

11 квітня 2011

Студенти Острозької академії втретє презентували свій університет у наукових колах Білорусії. Цього року дев'ятеро студентів: восьмеро – із економічного факультету та один – із факультету романо-германських мов, взяли участь у V Міжнародній молодіжній науково-практичній конференції «Науковий потенціал молоді – майбутньому Білорусії», що відбулася 31 березня у місті Пінську.

За результатами роботи секцій, нашим студентам було присвоєно 8 дипломів. Двоє студентів отримали дипломи першого ступеня, троє – дипломи другого ступеня і ще троє – третього.