Віталій Кличко відвідав Острозьку академію

21 жовтня 2011

Чемпіон світу з боксу Віталій Кличко зустрівся зі студентами Національного університету «Острозька академія» під час робочого візиту на Рівненщину.

Відомий спортсмен та громадський діяч поділився зі студентами власними рецептами досягнення успіху. Зокрема, порадив не припиняти мріяти, тому що лише тоді, за його словами, прагнення реалізуються у конкретні справи. Власні слова гість ілюстрував прикладами із життя, бо, на думку Віталія, саме так йому вдалося вибороти титул абсолютного чемпіона світу з боксу.

Також Віталій Кличко розповів про роботу Благодійного фонду братів Кличків та Міжнародного фонду сприяння розвитку спорту «Спорт — ХХІ століття», засновником та членом яких він є на сьогодні, та зазначив про можливу співпрацю цих фондів із Острозькою академією.

Після зустрічі студенти ще довго не відпускали гостя, фотографуючись та беручи автографи. Боксер своєю чергою відзначив особливий дух старовинного університету та пообіцяв, що ще не раз відвідає Острозьку академію.