Фінал «Острозької ліги КВН»

21 жовтня 2011

Під гаслом «Давайте поговоримо на вічні теми» пройшов фінал «Острозької ліги КВН». Гра відбулася 20 жовтня у культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія».

За звання чемпіона боролися команди «Півтюльки», «Вуйки і стрийна», «Бавовна» та «Джентльмени удачі». Оцінювало жарти учасників журі у складі 5 осіб, яке очолював голова Острозької районної ради Рустам Хутиз.

Команди розпочали зі звичної усім візитки. Представившись, продовжили гру розминкою, що складалась із двох частин — класичної та музичної. «Бриз» — таку назву мав літературний конкурс, який ознаменувався темою «Мистецтво по-острозьки». Девізом останнього конкурсу, музичного стему, організатори обрали вислів Оскара Уайльда: «Всяке мистецтво абсолютно марне». Звичайно ж, не обійшлося і без теплої підтримки публіки. Перед нагородженням голова оргкомітету Ігор Штельмах вручив усім учасникам подяки.

З відривом у 1,6 балів переможцем стала команда «Бавовна». Хоча один із членів журі, Максим Зелінський, зауважив: «Ви усі такі різні і водночас класні».