Першість академічних футболістів

13 жовтня 2011

У цьогорічному футбольному чемпіонаті Острозького району, який розпочався ще навесні, взяло участь вісім команд, у тому числі і футбольна збірна Острозької академії «СК Академія», яка брала участь в цих змаганнях вперше. Проте це не завадило їй достроково вибороти перше місце і разом з тим здобути право змагатися у першій лізі наступного року.

У селі Вельбівно дев’ятого жовтня проходила фінальна гра чемпіонату, де «СК Академія» перемогла з рахунком 1:0. Варто зазначити, що футбольна збірна Вельбівного є учасником обласного футбольного чемпіонату, на якому тримає другу позицію. Сім членів цієї команди грають у Всеукраїнській футбольній лізі. Тому студенти Острозької академії мали гідного суперника. До того, як вийти у фінал, академічні футболісти обіграли шість команд, у тому числі «ФК Острог» із загальним рахунком 8:0.

Під час нагородження «СК Академія» футбольним кубком району міський голова Острога Олександр Шикер зазначив, що цьогорічний фінал чемпіонату був найсильнішим за останні п’ять років. Передбачити переможця заздалегідь було просто неможливо, адже обидві команди були гідними стати власниками головного призу.

Першість академічних футболістів Першість академічних футболістів