Острозька академія співпрацюватиме із Українським інститутом національної пам’яті

10 жовтня 2011

Національний університет «Острозька академія» уклав угоду про наукову співпрацю у галузі історії із Українським інститутом національної пам’яті.

Документ затвердили директор УІНП, член-кореспондент НАН України, доктор історичних наук Валерій Солдатенко та ректор Національного університету «Острозька академія», Герой України, доктор психологічних наук Ігор Пасічник.

Угода передбачає плідну співпрацю у сфері науково-історичних досліджень та підготовці фахових істориків між Національним університетом «Острозька академія» та Українським інститутом національної пам’яті.

Сторони здійснюватимуть співробітництво у таких сферах як науково-дослідна робота, навчально-методичний процес, використання історичних знань у патріотико-виховній та інформаційно-просвітницькій роботі. Передбачається, зокрема, визначення спільних напрямків наукових досліджень, забезпечення їх реалізації у конкретних науково-дослідницьких проектах. Йдеться про співпрацю в галузі координації та апробації результатів наукових досліджень через організацію наукових конференцій, семінарів, інших спільних заходів, проведення спільних патріотико-виховних та інформаційно-просвітницьких заходів.