Green Day в Острозькій академії

10 жовтня 2011

Учасники обмінної програми Canada. World. Youth та члени екологічного підрозділу Братства спудеїв Острозької академії провели Green Day (Зелений день).

Ранок цього дня розпочався із привітання студентів гаслами про охорону навколишнього середовища. Також студенти роздавали цукерки із фактами про екологічне становище у світі.

У рамках «Зеленого дня» в Острозькій академії відбулася акція «Віддай свою долоньку за екологію». Усі бажаючі могли поставити відбиток своєї долоні на плакаті на екологічну тематику. Водночас, учасники обмінної програми CWY організували концерт, під час якого вони співали та грали на музичних інструментах, виготовлених зі сміття.

Протягом дня волонтери в зеленому одязі роздавали листівки із фактами про становище навколишнього середовища та закликали студентів до екологічної солідарності.

Також Green Day відзначився появою нових ліній для парковки у Національному університеті «Острозька академія». Учасники екологічного підрозділу Братства спудеїв зобразили їх у вигляді листочків.

Завершенням «Зеленого дня» стане перегляд фільму екологічної тематики, а у найближчому майбутньому екологічний підрозділ планує відновити систему переробки сміття та провести конференцію з проблем охорони навколишнього середовища.