Тиждень Інституту права ім. Іоникія Малиновського

06 жовтня 2011

Цей тиждень у Національному університеті «Острозька академія» пройшов під егідою Інституту права ім. Іоникія Малиновського. Програма святкування була дуже насиченою... Спершу в понеділок 3 жовтня відбулося офіційне відкриття, на якому директор інституту Василь Попелюшко привітав студентів та викладачів зі святом та вручив грамоти найактивнішим...

Ще однією важливою подією святкового понеділка в Інституті права стало проведення І правничого брейн-рингу «Аналіз положень Конституції України». У фіналі зустрілися команди викладачів та студентів четвертого курсу. Гра була досить напруженою, але перемогу здобули викладачі.

Святковий вівторок в Інституті права пройшов під темою «Prison break». В цей день студенти влаштували танцювальний флеш-моб та тематичну вечірку із бодіартом, твістером, конкурсами, розвагами та святковим тортом.

Проте найголовнішою подією Тижня Інституту права ім. Іоникія Малиновського став святковий концер приурочений до Дня юриста, який відбувся в середу. Учасники дійства співали, танцювали, демонстрували свої таланти та старанно розважали публіку. Глядачі змогли насолодитися комедійними мініатюрами, віршами та сучасною живою музикою. На такій приємній ноті завершився Тиждень Інституту права.