Гра-квест «Старий монастир»

22 вересня 2011

Щоб познайомити першокурсників з історією Острозької академії та дати їм відчути дух історії, що витає коридорами навчальних корпусів, 21 вересня традиційно була організована гра-квест «Старий монастир». Від кожного факультету була представлена команда, котра захищала його честь. За основу квесту взято правила телешоу «Форт Буаяр». Головне правило — суворо дотримуватися вказівок провідника групи. Гра проходила при світлі лише свічок.

Завдання команд полягало у тому, щоб якнайкраще виконати подані завдання та зібрати всі можливі карти-бонуси,які визначають загальний результат. Захід був схожий на якесь магічне дійство XVI століття: у вечірньому повітрі витав містичний загадковий дух. Для студентів ця азартна гра стала шансом випробувати свої сили та здружитися з іншими.

У підсумку гри було визначено переможця. Ним стала команда економічного факультету.