На гуманітарному факультеті відбулися дебати між кандидатами на посаду голови Студентської ради

14 вересня 2011

У понеділок, 12 вересня, відбулись дебати між кандидатами на посаду голови Студентської ради гуманітарного факультету. Цьогоріч виявили бажання стати очільником студентського самоврядування гуманітарного факультету четверо осіб — Киричук Дарина, Махлюк Василь, Бурка Катерина та Гриценя Олександр. Усі кандидати презентували власну програму, розповіли про плани щодо розвитку рідного факультету та організації дозвілля студентів.

Активно долучилась до бесіди і студентська аудиторія, адже із залу щораз лунали змістовні питання до кандидатів. У відповідь — чіткі і зрозумілі пояснення, кожне з яких було обгрунтоване й доречне. Тож, хоча вибори ще не відбулися, проте відомо напевно, що головою Студентської ради гуманітарного факультету стане розумний та інтелігентний спудей.