Острозькі випускники повертаються до академії...

09 червня 2011

Однією з особливостей, яка посвідчує унікальність вихованців Острозької академії є те, що вони завжди радо повертаються сюди згадати свої студентські роки. Так нещодавно до університету завітали випускники економічного факультету, які отримали дипломи у 2001 році.

Спілкування у дружньому колі з ректором Ігорем Пасічником та професором Ядвігою Пасічник тривало кілька годин — згадували минуле, ділилися здобутками та планами на майбутнє.

Один із випускників, Олег Дубинецький, який очолює відділ зовнішніх економічних зв’язків та логістики у компанії «Інком», став ініціатором подарунку Острозькій академії — 24-портового свіча (пристрій для з’єднання кількох вузлів комп’ютерної мережі).

Також випускники підготували своєму університету ще один сюрприз — сертифікат на придбання товарів у магазині «ТехноСвіт», що, до речі, належить ще одному випускнику економічного факультету — Олександру Олішевському, який завжди щедро долучається до багатьох академічних заходів.

Острозька академія пишається своїми випускниками і бажає їм подальших кар’єрних злетів та добробуту їх сім’ям.