«Україна Incognita» в онлайн-форматі

18 серпня 2011

Медійний партнер та щирий друг Національного університету «Острозька академія» щоденна всеукраїнська газета «День» цьогоріч святкує 15-річчя, до якого приурочила запуск масштабного історичного Інтернет-проекту «Україна Incognita», що розпочав свою роботу 18 серпня 2011 року.

Інтернет-проект «Україна Incognita» — це продовження роботи «Дня» щодо вивчення та осмислення української історії — у віртуальному світі. Унікальний масив історичних та краєзнавчих матеріалів, які протягом 15 років публікувалися на сторінках газети, а також у виданнях Бібліотеки «Україна Incognita», переведено в електронний формат — і тепер вони доступні на сайті «Україна Incognita».

За адресою incognita.day.kiev.ua можна знайти:

- Вже традиційні для газети рубрики: «Історія і Я», «Маршрут № 1», «Сімейний альбом України» (дослідження, забороненої в радянські часи теми — історії українських родів та родин, яка має на меті реставрацію минулого України — через відтворення історій українських сімей);

- Вперше в українському Інтернет-просторі «День» створює віртуальний фонд найкращих музеїв України, що дасть змогу користувачам на власні очі побачити найкращі музейні експозиції країни;

- Інтерактивна «Інтелектуальна карта України» буде поступово формуватися методом «народної будови». Ми закликаємо читачів долучатися до цього процесу, відтворюючи минуле свого регіону: міста, села, хутора чи навіть вулиці.

Окрім того, на сайті «Україна Incognita» рубрики «TOP-книги, які варто прочитати», «Інтелектуальний календар», «Читачі „Дня“ онлайн», «Полеміка», які доповнюватимуть загальний образ сайту та його ключову мету — формування неспотвореної історичної пам’яті українців.

Новостворений проект — знахідка для свідомого українця, який прагне знайти інтелектуальний простір для роздумів та висновків.