Студенти привітали академію обіймами

07 жовтня 2011

У сімнадцятий День народження Острозької академії відбувалось чимало цікавих заходів, але справжнім сюрпризом стала масова акція «Обійми академію».

Вона проводилася з ініціативи Братства спудеїв та за підтримки ректорату. Захід відбувався у рамках свята і став виявом щиросердного привітання альма-матер. В акції взяло участь близько тисячі спудеїв усіх факультетів. Разом із княжною Гальшкою Острозькою та князем Василем-Костянтином Острозьким спудеї дружно взялися за руки і «обійняли» свій університет, супроводжуючи це гучними вигуками на славу академії.

Студенти передавали із рук у руки капсулу часу, яка символізувала славну історію  заснування та відродження Острозької академії. Саме ця подія запалила атмосферу свята та показала гордість студентів за те, що вони навчаються саме у цьому вищому навчальному закладі.