У академії відбулося інтелектуальне спілкування з Валентином Кузаном

06 квітня 2011

У Національному університеті «Острозька академія» 5 квітня 2011 року відбулася музична презентація першої збірки поезій ужгородського письменника, музиканта, фотографа Валентина Кузана під назвою «Щось».

Автором мелодійного наповнення програми «02:00» став музикант, що володіє технікою гри на 12-тьох інструментах, Дмитро Павлов. Нетрадиційне поєднання медитативної музики та декламація неримованих віршів змогли якнайкраще відобразити творчість обох авторів проекту. Поетична збірка «Щось» – це, за словами автора, тексти, що пройшли випробування часом, адже тут опубліковано результати п’ятирічної праці. На сторінках книги автор розповідає про «щось, що живе в мисленні кожного», «щось, що могло би дихати, якби мало легені».

«Музика – це емоції в чистому вигляді, універсальна мова, яку розуміють всі і всюди, – говорить Валентин Кузан, – Дмитро дуже добре відчув настрій моєї книги і зумів передати його за допомогою мелодій».

Наразі Валентин Кузан і Дмитро Павлов продовжують всеукраїнський тур презентації програми. У найближчі плани авторів входить запис аудіокниги на основі «02:00».