Студенти Острозької академії допомагають сиротам

06 квітня 2011

У культурно-мистецькому центрі Національного університету «Острозька академія» відбувся благодійний концерт «Допоможи сироті». Розважальному вечору передувала однойменна благодійна акція, під час якої група студентів-активістів збирала кошти для дітей із сиротинця, що знаходиться у місті Виноградові (Закарпатська обл.).

Організатори акції з Товариства Українських Релігієзнавців, для проведення заходу заручилися підтримкою літературно-мистецького журналу «Плита», молодіжного порталу ДивенСвіт, філософсько-релігієзнавчої студії «Не ідеальний світ», журналу «Релігійна Рівненщина».

Упродовж вечора студенти розважали глядачів співом, танцями, читанням віршів, метанням гирі. Зокрема, на сцені виступили танцювальні колективи «Спалах», «Реверс» і рок-гурт «PostScriptum».