В Острозькій академії обговорили основи релігійної толерантності

04 червня 2011

Круглий стіл на тему «Проблема релігійної толерантності в сакральних традиціях авраамічних релігій» відбувся 2 червня у стінах Центру вивчення стародруків ім. І. Кардаша в Національному університеті «Острозька академія».

В обговоренні взяли участь провідні вчені-релігієзнавці України. Зокрема, голова Лабораторії перекладу сакральних текстів, кандидат філологічних наук, доцент Дмитро Цолін, доктор філософських наук, професор Петро Кралюк, доктор педагогічних наук, професор Василь Жуковський, доктор богослів’я, професор Леонід Якобчук, доктор історичних наук, професор Ігор Туров, настоятель римо-католицької парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в місті Острозі о. Вітольд-Йосиф Ковалів, директор Рілігійно-інформаційної служби України Тарас Антошевський, кандидат історичних наук Михайло Якубович, аспірантка Вікторія Назарук та студенти.

На думку експертів, сьогодні у світі стають все більше поширеними такі явища як антисемітизм, ксенофобія та релігійна нетерпимість. Тому основною темою для дискусій стала проблема релігійної толерантності у світі та пошуку шляхів примирення між представниками різних конфесій.