Урочиста інавгурація голови Братства спудеїв

31 травня 2011

В Острозькій академії відбулися вибори голови Братства спудеїв, під час яких було обрано на цю посаду Віктора Артеменка. Вчора відбулася офіційна інавгурація. Під час урочистостей проректор із навчально-виховної роботи Руслана Каламаж подякувала попередньому очільнику студентського самоврядування Ігорю Дорошу і його команді за плідну співпрацю, а також побажала новообраному голові Віктору Артеменку наполегливості, цілеспрямованості й вірної та відданої команди. «Сам Віктор зробити нічого не зможе, але з командою ініціативних студентів всього досягне. Також слід пам’ятати, що не помиляється той, хто нічого не робить, й не боятися проявляти ініціативу, постійно працювати».

Своє вітальне слово виголосив також Ігор Дорош: «За цей рік Братство спудеїв вийшло на новий рівень. Бажаю не втратити здобутків, а також продовжувати працювати на імідж академії. Бути головою БС означає бути головою регіонального самоврядування. Це відповідально, але Віктор впорається з цим».

Після цього Віктор Артеменко склав присягу на Острозькій Біблії і затвердив нову команду, яка допоможе йому реалізувати передвиборчу програму. Приємним закінченням урочистої інавгурації став візит ректора університету Ігоря Пасічника, який подарував новообраному голові студентського самоврядування Вікторові Артеменку — Біблію із коментарями, а його попередникові — енциклопедію «Острозька академія».