Відбувся щорічний звітний концерт танцювальних колективів КМЦ

25 травня 2011

Танцювальні колективи Національного університету «Острозька академія» провели звітний концерт 24 травня у Студентському клубі.

Результат своє річної діяльності представили глядачам колектив народного танцю «Спалах» та колектив спортивно-бального танцю «Реверс».

«Спалах», керівником якого є хореограф Національного університету «Острозька академія» Оксана Венгерець, показував як традиційну танцювальну програму, так і виступи з цікавими режисерськими рішеннями – наприклад, жартівливу композицію «Дід-залицяльник», яку вже встигли полюбити глядачі.

Колектив спортивно-бального танцю «Реверс», очолюваний студентами гуманітарного факультету Мариною Карповець та Василем Гончаруком, танцював танго, вальс та мікс із латино-американських танців.

Сезон звітів творчик колективів Культурно-мистецького центру Національного університету «Острозька академія» розпочато! Невдовзі для вас співатиме студентський хор, тому запрошуємо усіх 31 травня на 19.00 у Студентський клуб.