Острозька академія обрала вчителя року

13 травня 2011

Протягом одинадцятого та дванадцятого травня у стінах Національного університету «Острозька академія» відбувався VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування», приурочений 450-річчю Пересопницького Євангелія та 430-й річниці Острозької Біблії. Великомасштабне дійство було організоване за сприянням гуманітарного факультету та центру релігієзнавства Острозької академії.

На фестиваль до університету приїхало 65 осіб, що представляли майже усі області України. Кожен із вчителів готував і презентував творчий доробок у вигляді теки та слайдів з методичними вказівками, а також показував фрагмент уроку для визначеного класу.

За результатами змагань Олена Родікова (Кривий Ріг) посіла третє місце, а Йосип Шарко (Кузніцовськ) отримав нагороду другого ступеня. Перемогу у вищезгаданому конкурсі здобула тернопільчанка Ганна Самолюк, яка і стала вчителем року з предметів морально-духовного спрямування 2011.

Усіх учасників було нагороджено грамотами та духовними книгами. Проте найбільшим скарбом, на думку конкурсантів, є досвід, який вони отримали на фестивалі.