Серед кращих ораторів Рівненщини студентка Острозької академії

11 травня 2011

У сесійній залі Рівненської міської ради 4 травня відбулися фінальні змагання турніру «Кубок Демосфена», де мистецтво ораторської майстерності успішно презентувала студентка першого курсу Національного університету «Острозька академія» спеціальності «Журналістика» Ірина Брох.

Участь у змаганнях взяли 40 осіб, які пройшли навчання основам публічного виступу, а також ознайомилися із правилами ведення Оксфордських дебатів.

Оцінювало виступи учасників  журі у складі депутатів, громадських діячів, професійних риторів. На їх думку, найпереконливішими виявились аргументи  команди «Тріада», у складі якої грала Ірина.

У фіналі студентка відстоювала тезу:  «Українська молодь не впливає на політику держави».

«Я вперше брала участь у подібному заході. Зацікавила не стільки сама гра, скільки можливість  вдосконалити свої ораторські вміння. Під час навчання познайомилася із чудовими позитивними людьми, дізналася чимало нового у плані риторики. Вважаю, що дебати – гарна можливість поєднання навчання із грою, тому набуті знання засвоюються значно краще. Одержаний досвід планую використовувати у майбутній професійній діяльності», – розповіла Ірина.