Cleaning Day в рамках українсько-канадської обмінної програми

05 жовтня 2011

Учасники українсько-канадської обмінної програми «Острог — Порт Альберні», що наразі діє в Національному університеті «Острозька академія», провели екологічну акцію «Cleaning Day».

Хлопці та дівчата виявили бажання розпочати прибирання Острога із території біля пам’ятника розстріляним у роки Великої Вітчизняної війни євреям, оскільки це місце є однією з найвизначніших пам’яток міста.

Не зважаючи на те, що ініціатором проведення цього заходу були учасники обмінної програми, до акції радо долучилися й інші студенти Острозької академії. Фахівець відділу міжнародного співробітництва Острозької академії, супервайзер вказаної обмінної програми Ксенія Савва зауважує, що подібні екологічні акції будуть проводитися й надалі.