Своєю працею студенти вшанували пам’ять загиблих

21 квітня 2011

З огляду на те, що наближаються травневі свята студентка першого курсу спеціальності «Країнознавство» Анна Зайчук проявила неабияку громадську та національну свідомість та стала ініціатором акції по прибиранню території скверу, що розташований на місці поховання єврейського населення, яке було розстріляне під час Другої світової війни в місті Острозі.

Так, 6 квітня студенти факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» спільно із школою-інтернатом для дітей з вадами слуху не лише прибрали територію єврейського кладовища, а й впорядкували та пофарбували пам’ятник загиблим.