Презентація фільму «Нас весна не там зустріла»

05 квітня 2011

Із презентацією власного фільму до академії приїздили журналіст та режисер фільму Віталій Клімчук і поет Віталій Вербич. У фільмі під назвою  «Нас весна не там зустріла» йдеться про  підпільне молодіжне об’єднання «Соколи», яке діяло в м. Ковель у воєнні роки. Окрім цього, у стрічці присутні коментарі колишніх учасників, яким вдалося вижити після років, проведених у концентраційних таборах. Автори фільму розповіли, що таким чином намагалися показати громадськості героїчні вчинки молоді під час війни. На їх думку, саме так потрібно формувати ідеали в молодого покоління, демонструючи відвагу їх ровесників.

Після перегляду Віталій Клімчук і Віталій Вербич розповіли про особливості зйомок фільму, а також презентували студентам книги власного авторства.