Призер Всеукраїнського конкурсу наукових робіт на факультеті політико-інформаційного менеджменту

04 квітня 2011

Студентка магістеріуму спеціальності «Політологія» Національного університету «Острозька академія» Оксана Бурова 29-30 березня 2011 року захищала честь університету на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт за напрямом «Політичні науки», що проходив у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича.

У напруженій боротьбі між тридцятьма найкращими студентами-політологами зі всієї України Оксана Бурова виборола диплом другого ступеня.