Вечір музики та краси «The sound of music»

02 лютого 2011

Другого лютого у рамках святкування 10-річчя факультету романо-германських мов відбувся творчий вечір «The sounds of music».

Студенти-філологи продемонстрували на сцені акторську майстерність, спів і танці. Вони жартували, розігрували веселі й кумедні історії, навіть танцювали з викладачами. «Ми отримали від видовища величезне задоволення, адже на нашому факультеті навчаються прекрасні студенти, які з допомогою вмілих керівників організовують такі цікаві заходи», – зазначила у вітальному слові декан факультету романо-германських мов Світлана Новоселецька.

Наприкінці свята Світлана Володимирівна вручила сертифікат за рекордний внесок у розвиток факультету романо-германських мов кандидату філологічних наук, доцентові Еліні Коляді.

Крім цього, усі присутні частувалися святковим тортом та співали пісні-вітання для факультету англійською «Happy Birthday to You», німецькою «Zum Geburtstag viel Glück» та французькою «Joyeux anniversaire» мовами.