Продовжено передплату на електронні книги

01 лютого 2011

У Національному університеті «Острозька академія» продовжено передплату на 2011 рік електронних версій книг видавництва «Центр учбової літератури».

Інструкція доступу:

Адреса сайту: http://www.culonline.com.ua

Login: Ostrog

Пароль: 0365430023

Вибираємо розділ «Повний пакет».

У розділі «Категорії» обираємо необхідну галузь знань.

За довідками звертатися у відділ бібілографії Наукової бібліотеки НаУОА.

Для правильної роботи з сайтом рекомендуємо використовувати такі браузери:

Microsoft Internet Explorer 6 та вище, Mozilla Firefox 2 та вище, Google Chrome. Сайт може працювати неправильно, якщо використовувати браузер Opera.

Для перегляду книг потрібний Adobe Acrobat Professional, або Adobe Acrobat Reader версії 8 та вище.