За круглим столом – про Україну

29 червня 2010

29 червня на базі Національного університету «Острозька академія» відбувся круглий стіл на тему «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Учасники обговорювали актуальні питання державного розвитку України та реформи у всіх  економічних та суспільних галузях життя.Кожне обговорюване питання мало свою мету, завдання та виокремлені кроки здійснення реформи. Серед учасників круглого столу були представники багатьох українських вишів та провідні економісти.