Редакційно-видавничий відділ Острозької академії відзначили на обласному рівні

27 травня 2010

З нагоди Дня працівників видавництв та книгорозповсюдження 27 травня у Рівненській обласній бібліотеці відбулася виставка книг провідних видавництв області.

На ній були представлені видання, які вийшли друком упродовж 2009-2010 років. Під час урочистого відкриття виставки заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Губанов відзначив подяками найуспішніших видавців Рівненщини. Серед них особливою подякою нагородили начальника редакційно-видавничого відділу Національного університету «Острозька академія» Романа Свинарчука та його колектив. Під час виставки, редакційно-видавничий відділ Острозької академії презентував численну кількість наукових монографій, студенських наукових записок та перевидані твори Уласа Самчука «Марія», «Віднайдений рай», «Чого не гоїть огонь».