Розпочався Кубок академії з футболу

25 травня 2010

25 травня відбулося відкриття Кубку академії з футболу. Змагання розпочалися урочистим підняттям Державного прапора. Цю почесну місію виконав переможець минулорічних змагань – викладач кафедри фізичного виховання НаУОА Дмитро Куліш.

У змаганнях беруть участь дві групи команд. Перша група – команда випускників, економічного та гуманітарного факультетів та факультету політико-інформаційного менеджменту. Друга група – команда викладачів, команди факультетів романо-германських мов, міжнародних відносин та команда правничого факультету.

Виборовши першість у своїй групі, одна команда зустрічається із командою іншої групи та грає фінальний матч, який і визначить переможця футбольного поєдинку.