Леонід Кучма знову в академії

22 жовтня 2010

Національний університет «Острозька академія» 22 жовтня відвідав Президент України 1994-2005 років Леонід Кучма у супроводі голови Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа та першого заступника Міністра регіонального розвитку і будівництва Миколи Сороки.

Під час зустрічі він традиційно вручив студентам іменні стипендії Президентського фонду «Україна» за високі досягнення у навчанні та активну участь у громадському житті навчального закладу. Стипендії від Президентського фонду отримали студентка факультету політико-інформаційного менеджменту Катерина Тодоренко, студент економічного факультету Тарас Бендаревський, студентка правничого факультету Марія Жук, студентка гуманітарного факультету Ольга Данилюк, студент факультету міжнародних відносин Максим Кочубей та студентка факультету романо-германських мов Оксана Матвійчук.

Крім цього, Леонід Кучма в Острозькій академії здійснив першу презентацію власної книги «Зламане десятиліття», а також поспілкувався зі студентами та дав відповіді на їх питання.

Університету Леонід Данилович вручив раритетне Євангеліє у срібному окладі, яке знайде своє місце у лабораторії сакральних книг вишу.

Наприкінці зустрічі ректор Острозької академії Ігор Пасічник від імені студентів та професорсько-викладацького складу подарував Леонідові Кучмі його портрет, написаний відомим українським художником Юрієм Нікітіним.