Проблеми ідентичності обговорили в Острозькій академії

22 квітня 2010

22-23 квітня 2010 року в Національному університеті «Острозька академія» відбулася Міжнародна науково-практична конференція під загальною назвою «Проблеми культурної ідентичності в ситуації сучасного діалогу культур», яку щороку організовує кафедра культурології та філософії. Кожного року організатори цієї конференції пропонують учасникам обговорити найбільш актуальні та значимі аспекти проблематики, пов’язаної із культурною ідентичністю. Тема цьогорічної конференції – «Проблеми культурної ідентичності: локальний та глобальний контексти».

Цього року в міжнародній науковій конференції взяло участь 140 учасників. Науковці з усіх куточків України, а також із закордону (зокрема, Польщі та Молдови) оговорили як теоретичні (сучасні стратегії ідентичності), так і практичні (проблеми ідентичності в Україні, проблеми політичної та релігійної ідентичності) аспекти культурної ідентичності.