Василь Шкляр презентував нову книгу в Острозі

22 березня 2010

Нещодавно в Острозькій академії відбулась презентація нової книги Василя Шкляра «Чорний ворон». Роман відтворює  одну з найдраматичніших і найбільш замовчуваних сторінок нашої історії  –  боротьбу українських повстанців проти окупаційної влади у 1920-х  роках. «Чорний ворон» – це ім’я одного з отаманів Холодноярської республіки.

Автор розповів про роботу з архівами СБУ та свідками тих подій, інтерпретацію історії та його власне бачення того, що вібувалось у той час в Україні. На презентації книги був присутнім Михайло Слабошпицький як представник видавництва «Ярославів Вал». Він розповів про плани видавництва та історію видання книги, яка започатковує нову серію історичної літератури.