Випускники-2011 з міста Шепетівки знайомилися з Національним університетом «Острозька академія»

21 жовтня 2010

20 жовтня студенти та викладачі факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» спілкувалися з майбутніми абітурієнтами. У рамках поїздки в історичний Острог, учні 10 та 11 класів  Шепетівського навчально-виховного комплексу №1, у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ліцею, захотіли більше  дізнатись про Острозьку  академію, можливості вузу та перспективи працевлаштування після його закінчення.

Для академії візити старшокурсників вже стали традиційними.  Головне, що цікавило школярів, - умови  вступної кампанії-2011, яка чекатиме на них влітку. Щорічно випускники шкіл міста Шепетівки вступають в Острозьку академію, тому захід проводився на підставі давньої співпраці. Викладачі та студенти факультету романо-германських мов, до яких, до речі, приєдналися представники гуманітарного факультету, надали вичерпну інформацію про ресурсну базу університету, навчальний процес та студентське дозвілля спудеїв Острозької академії. Після екскурсії в музей, школярі мали нагоду дізнатися про різноманітні академічні наукові та культурно-масові заходи,  співпрацю з іноземними університетами, міжнародні обмінні програми та можливості поїздок закордон.

Наприкінці зустрічі школярі отримали інформаційні буклети, де вони знайдуть всі подробиці про навчання в Острозькій академії .

Учні випускних класів зазначили, що вони остаточно визначилися з вибором вищого навчального закладу. Тепер вони докладатимуть зусиль, щоб належним чином скласти тести та здобути необхідні для вступу в Національний університет «Острозька академія» бали.