В Острозькій академії обговорили перспективи та загрози української демократії

21 квітня 2010

17 квітня 2010 року в Острозькій академії пройшла Всеукраїнська студентська наукова конференція «Перспективи та загрози демократії у постпомаранчевий період в Україні». Це одна перша конференція такого типу, яку проводила кафедра політології. Участь у ній взяли студенти з Миколаєва, Дніпропетровська, Одеси, Чернівців, Рівного, Луцька, Острога та інших міст України.

Метою конференції було визначити можливі сценарії розвитку демократичних процесів в Україні після «помаранчевої революції» 2004 року, визначити суть та траєкторії еволюції політичного режиму, вплив подій 2004 року на політичну активність українців, особливість та динаміку абсентеїзму в Україні тощо.

Окрім роботи на конференції , усі учасники мали нагоду оглянути історичні місця Острога та побувати у музеї Острозької академії.