Серед студентів обрано пана та панну польської мови

18 лютого 2010

В Острозькій академії відбувся конкурс «Пан і панна польської мови», учасники якого повинні були продемонструвати не лише гарне знання польської мови, а й власні таланти, унікальність та креативність.

Шість спудеїв представляли у конкурсі свої факультети:  Катерина Лігерко та Олег Франчук – факультет політико-інформаційного менеджменту, Дмитро Кашляцький – факультет міжнародних відносин, Анна Форманюк, Ярослав Голуб – гуманітарний факультет та Едуард Крайчинський –  факультет романо-германських мов.

Учасники розповідали про себе, власні захоплення та вподобання польською мовою,  інсценізували знайомство своїх других половинок з батьками, яке в інтерпретації конкурсантів часто набувало гумористичного характеру. Індивідуальне ситуативне завдання, яке отримав кожен зі студентів мало на мені перевірити їхні практичні комунікативні навички. Останнім конкурсом була безпосередня демонстрація власних талантів, упродовж якого з’ясувалося, що спудеї Острозької академії вміють не тільки навчатися, а й співати, грати на музичних інструментах, розповідати скоромовки, складати вірші та готувати – і все це супроводжувати польською мовою.

За підсумками суддівської колегії паном польської мови став Едуард Крайчинський, панною – Катерина Лігерко. Анна Форманюк була відзначена у номінації «Міс жіночність», Олег Франчук – «Позитивність та оригінальність». Дмитро Кашляцький отримав звання «Містер талант», а Ярослав Голуб – «Містер поважність».