Підкоряємо вершини спорту

17 березня 2010

Команда МФК «Академія» отримала кубок і диплом за перше місце в  зимовому чемпіонаті з міні-футболу. Мета змагання :широке впровадження засобів фізичної культури і спорту в житті студентської молоді, жителів міста Острога та Острозького району.

Кращим гравцем і бомбардиром чемпіонату судді визнали викладача кафедри фізичного виховання Національного університету «Острозька академія» Дмитра Куліша, який показав найкращі результати – 31 забитий м’яч.

Щиро вітаємо команду МФК «Академія» з перемогою і бажаємо їм удачі та виграшних поєдинків.