В Острозькій академії обговорювали проблеми державної політики

16 квітня 2010

У Національному університеті «Острозька академія» 13 квітня відбувся круглий стіл на тему: «Проблема відповідальності та взаємодії виконавчої гілки влади, органів місцевого самоврядування та громадськості у процесі державної політики» за участі експертів із закордону та України.

У рамках заходу зі своїми доповідями виступили сенатор США (Масссачуссетс, м. Бостон) Гарріет Л. Чендлер, директор програми менеджменту законодавчих зборів США (Денвер) Брайан Веберг, менеджер з мобілізації адвокатів Комітету адвокатів із захисту прав громадян (Вашингтон, округ Колумбія) Ерік Маршал, віце-президент організації «America’s Promise» (Вашингтон, округ Колумбія, США). Україну на засіданні круглого столу представляли начальник управління державної служби Головного управління державної служби України в Рівненській області Лариса Коваль, міський голова Острога Тарас Пустовіт, міський голова м. Дубна, голова правління центру «Соціальне партнерство» (м. Рівне) Сергій Пінчук.

Учасники обговорили процес державної політики в Україні, проблему співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськості. У свою чергу, іноземні гості поділилися тенденціями державної політики США та проблемами участі у ній громадян.