Засідання лексикографічної лабораторії до Міжнародного дня рідної мовиЗасідання лексикографічної лабораторії до Міжнародного дня рідної мови

16 лютого 2010

У Національному університеті «Острозька академія» до Міжнародного дня рідної мови відбулося відкрите засідання лексикографічної лабораторії «Острозький неограф», яка функціонує з 2007 року.

Спочатку це був звичайний гурток, але на засіданні вченої ради у жовтні 2009 йому надали статус лабораторії. Зараз там працює 25 осіб, серед яких не лише студенти та викладачі Острозької академії, а й відомі науковці.

Засідання проводила керівник студії, доктор філологічних наук Галина Вокальчук, якій допомагав аспірант Острозької академії Віталій Максимчук. Разом вони презентували видання лабораторії «Проблеми й перспективи авторської лексикографії. «Регіональний» словник поетичних неолексем (Рівненщина)», яке має гриф Міністерства освіти і науки України.

Крім того, студенти 2-3-х курсів спеціальностей «українська філологія» та «літературна творчість» читали поезію про поезію, яким наприкінці зустрічі Галина Вокальчук подарувала  видання лабораторії.

Якщо когось зацікавила робота лексикографічної лабораторії і Ви хочете дізнатись більше, заходьте на сайт – www.neolog-xxi.ho.ua