Українці, білоруси та поляки – про фінансову систему України

14 травня 2010

14-15 травня в Острозькій академії відбулася Дев’ята всеукраїнська науково-практична конференція «Фінансова система України: становлення та розвиток» за ініціативи професорсько-викладацького складу економічного факультету.

Учасниками конференції стали близько 30-ти докторів, кандидатів економічних наук, професорів, викладачів та асистентів з різних вищих навчальних закладів України, а також університетів  Білорусі та Польщі.

Конференція передбачала роботу шести секцій за такими напрямками: трансформація бюджетної та податкової системи України, фінанси суб’єктів господарювання у фінансовій системі України, фінансові аспекти соціальної політики держави, актуальні проблеми фінансово-кредитних відносин, сучасні тенденції розвитку фінансового ринку та математичні моделі й інформаційні технології у фінансах.