Студенти побували на новорічному балі

14 січня 2010

14 січня студенти Острозької академії відвідали новорічний бал-маскарад. Організували це свято для студентської молоді працівники Культурно-мистецького центру академії та члени Братства спудеїв університету.

Новорічне свято, як і будь-який бал, не могло пройти без яскравих костюмів та масок. Студенти університету перевтілилися у різноманітні образи: тут можна було зустріти і представників різних часових та культурних епох, і лісових звірів, і персонажів фільмів.

Звичайно новорічний бал не міг відбутися без Діда Мороза та Снігуроньки, які організували для «казкового панства» конкурси і танці.