«День в музеї» стартував з Острозької академії

14 січня 2010

13 січня в Острозькій академії проводилися зйомки інтелектуально-розважального шоу «День в музеї», яке транслюється на телеканал РТБ щоп’ятниці о 22.10, щонеділі о 20.20 та щовівторка о 10.20. У зйомках програми взяли участь студентка факультету політико-інформаційного менеджменту Леся Бендюк та студенти факультету міжнародних відносин Віталій Галішевський і Руслан Мініч.

Учасники програми за допомогою підказок ведучого якнайшвидше мали відгадати певний експонат, який презентується у музейних кімнатах університету (Центр вивчення спадщини Острозької академії, кімната стародруків, підземелля монахів-капуцинів та кімната пам’яті приміщень академії). Хто ж зі спудеїв впорався із завданням найшвидше, дивіться незабаром у програмах «День в музеї».

Підбиття підсумків першого сезону ігрового шоу відбудеться у травні 2010 року, переможець якого отримає сертифікат на суму 1000 гривень від Рівненської туристичної фірми «Сакма».

Крім того, кожний зі спудеїв-учасників має можливість безкоштовно користуватися комп’ютерними послугами студії «D» на суму 100 гривень, яка функціонує в Острозькій академії і вже другий рік поспіль є незмінним спонсором програми.