Міні-футбол по-острозьки

13 лютого 2010

У Національному університеті «Острозька академія» відбувся чемпіонат з міні-футболу, в якому взяли участь вісім футбольних команд, що представляли Острозький район та місто Острог. Чемпіонат проводився за «коловою системою»: одна команда змагалася на ігровому полі з іншими командами-учасницями.

Заздалегідь робити прогнози було неможливо, адже всі команди рухались майже на одному рівні у турнірній таблиці, не поступаючись суперникам. У ході запеклої  боротьби, змагання за призовий кубок у фіналі продовжили чотири команди: дві – представляли Острозьку академію, футбольна команда Острога та команда Острозької школи-інтернату.

Перемогу здобули гравці Острозької школи-інтернату, команда Острозької академії посіла почесне II місце, а третю сходинку  виборола футбольна команда міста Острога.

Окрім призерів, котрим вручили Кубок та медалі, грамотами відзначили провідних гравців. Зокрема, номінацію «Найкращий гравець» отримав призер олімпійських ігор з міні-футболу серед глухонімих Дмитро Богданович, який представляв команду школи-інтернату. У номінації «Кращий бомбардир» переміг викладач кафедри фізичного виховання Національного університету «Острозька академія» Дмитро Куліш за найбільшу кількість влучно забитих м’ячів.

20 лютого справжні футбольні шанувальники з нетерпінням очікують чемпіонат Національного університету «Острозька академія» з міні-футболу на тенісних кортах. За словами Дмитра Куліша, футбольні перегони такого формату на теренах Острога проводитимуться вперше.