Студенти Острозької академії – за здоровий спосіб життя

11 лютого 2010

У Національному університеті «Острозька академія» відбулося вручення сертифікатів учасникам сертифікатної програми «Здоровий спосіб життя», що проходила з ініціативи декана гуманітарного факультету, професора Василя Жуковського. Студенти прослухали курс із п’яти лекцій за методикою Генадія Шичка, на яких їм розповідали про переваги життя без шкідливих звичок у контексті собріології – науки про тверезий спосіб життя.

Сертифікати отримали ті студенти, які обрали для себе здоровий спосіб життя, а це означає, що вони повністю відмовилися від алкоголю та тютюну та мають право викладати собріологію у будь-яких навчальних закладах.