Жінкою- лідером-2009 року стала Світлана Новоселецька

09 березня 2010

Декан факультету романо-германських мов, кандидат психологічних наук, доцент, відмінник освіти України Світлана Новоселецька перемогла у регіональному конкурсі «Жінка року-2009» у номінації «Жінка-лідер-2009». Світлана Володимирівна отримала таку високу нагороду завдяки професійній наполегливості, відмінній роботі на посаді голови профспілкового комітету Національного університету «Острозька академія», а також за впровадження новітніх технологій у навчальний процес.

До речі, цьогоріч Світлана Новоселецька отримала сертифікат за значний внесок у розбудову незалежної Української держави, розвиток національної культури, освіти та духовності і була відзначена найвищою срібною нагородою, медаллю « Князя Василя-Костянтина Острозького». Крім того, Світлана Володимирівна отримала почесну грамоту Рівненської обласної ради за сумлінне виконання посадових обов’язків, вагомі здобутки у навчальній, виховній і науковій роботі. Також пані Світлана була нагороджена почесною грамотою за багаторічну сумлінну працю, високі моральні якості, професійну майстерність, вагомий внесок у відродження Національного університету «Острозька академія». За відмінну роботу в галузі науки Світлана Володимирівна отримала подяку від Прем‘єр- міністра України.

Щиро вітаємо Світлану Володимирівну з перемогою. Бажаємо невичерпної наснаги, творчих злетів і Божого благословення.