Боротьба за «Кубок ректора 2010» з футболу триває

08 жовтня 2010

Щорічний чемпіонат з футболу Національного університету «Острозька академія» розпочався четвертого жовтня.

Станом на восьме жовтня між футбольними командами, що представляють різні факультети, зіграно шість матчів. Наразі аутсайдером виступає команда від факультету романо-германських мов. За останніми результатами футбольних поєдинків, фаворитами змагань є команди, що презентують факультети політико-інформаційного менеджменту, гуманітарний та міжнародних відносин. Саме між ними надалі розгортатиметься боротьба за «Кубок ректора» у фінальних іграх. Як стверджує викладач кафедри фізичного виховання, футбольний тренер Національного університету «Острозька академія» Дмитро Куліш, ім’я переможця остаточно буде відомо 14 жовтня. Поки що, лідирує футбольна команда від факультету політико-інформаційного менеджменту. Вона здобула перемогу у двох футбольних поєдинках і посіла першу сходинку у турнірній таблиці.

Призи гравцям команди-переможця вручатимуть наприкінці навчального року під час Рекреації, за результатами підбиття підсумків спортивних досягнень альма-матер упродовж 2010-2011 навчального року.